Kauppiaat ja huolto

Pirkanmaa

Tampereen Musiikki

Kuninkaankatu 13, Tampere
03 222 5570
info@tampereenmusiikki.fi
www.tampereenmusiikki.fi

Sundeqvist Musik

Päivi Mettälä
0400 779 800
paivi.mettala@gmail.com
www.pmaccordion.fi

Harmonikkahuolto

Aimo Kuhmonen
Asemakatu 9, 38200 Sastamala
050 592 7544


Etelä-Pohjanmaa

Musiikki Järvenpää Oy

Alvar Aallon katu 1, 60100 Seinäjoki
06 429 2700
hanurit@lassepihlajamaa.fi
www.lassepihlajamaa.fi


Pohjanmaa

Georg Mattbäck

Lillbacka 5, 68820 Esse, Ähtävä
0400 167 448
www.universalaccordions.com


Pohjois-Pohjanmaa

Harmonikkahuolto Raino Siuvatti

Pyhäjoentie 119 B, 86400 Vihanti
040 5572 804


Lappi

Seppo Leino

Ilvespolku 4, 96400  Rovaniemi
0400 690 333
seppo.leino@pp.inet.fi
www.seppoleino.com


Pohjois-Karjala

Harmonikkamyynti Dynamis

Pasi Hirvonen, Liperi
040 735 0909
pasihh@yahoo.com
www.dynamismusic.com


Keski-Suomi

Harmonikkahuolto Voitto Nieminen

Yrjönkatu 3, 40100 Jyväskylä
014 614 464, 0400 161 464
voitto.nieminen@pp.inet.fi
www.harmonikkahuolto.info

Soitin Oy

Teijo Rekonen
Kauppakatu 6, 43100 Saarijärvi
044 570 0227
asiakaspalvelu@soitinoy.fi
www.soitinoy.fi


Kymenlaakso

Harmonikkamyynti Kalle Kurvinen Ky

Hiilimiiluntie 6, 48310 Kotka
050 63 043
kalle.kurvinen@hotmail.com
www.kallekurvinen.fi


Kanta-Häme

Convertor Oy

Ari-Matti Saira
Keskuskatu 14, 31600 Jokioinen
03 438 4258, 040 588 7901
info@convertor.fi
www.convertor.fi


Uusimaa

Harmonikkamyynti Eero Nissinen Oy

Sturenkatu 47, 00550  Helsinki
09 701 4449
myynti@harmonikkamyynti.fi
www.harmonikkamyynti.fi

Traditune Oy

Perttu Paappanen
Kartanontie 259, 03400 Vihti
0500 761 030
info@traditune.fi
www.traditune.fi

Team Galax

Kirkkonummi
team.galax@kolumbus.fi
045 604 2626
www.teamgalax.fi


Varsinais-Suomi

Harmonikan huolto ja restaurointi Tmi Viljo Mannerjoki

Käsityöläiskatu 4-6 , 21100 Naantali
040 829 1050
viljo.mannerjoki@vapaalehdykka.net
www.harmonikanrestaurointi.net

Etelän Harmonikka / Raimo Leppänen

raimo@harmonikka.com
www.harmonikka.com

Tule mukaan toimintaan!